جستجوی نشریات
روش های خرید
• وب سایت
• تلفنی
• مراجعه حضوری
• نمایندگی های فروش
خرید و سفارش از طریق وب سایت
برای استفاده از وب سایت و انجام سفارش مراحل زیر را طی نمایید :
1. ابتدا بر روی گزینه ورود در منوی بالای صفحه کلیک نمایید 
 2. در صفحه ورود (برای اولین بار) بر روی ثبت نام کلیک نمایید. در خریدهای بعدی با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور امکان ورود به صفحه شخصی امکان پذیر است.
 3. در صفحه ایجاد حساب، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید.
 4. با خارج شدن از این صفحه، وارد صفحه فروشگاه می شوید. در این مرحله می توانید با انتخاب کتاب و کلیک بر روی گزینه اضافه به سبد کتاب های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 5. برای خرید کتاب های سبد مورد نظر می بایست بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک نمایید. در صفحه پرداخت سفارش نحوه ارسال را مشخص نموده و در مرحله 2 نشانی ها را تایید نمایید. در مرحله 3 شما می توانید با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب درگاه بانک ملی یا پرداخت هنگام تحویل را انتخاب نمایید. 
 6. در مرحله آخر مشخصات سفارش شما و شماره ثبت آن نمایش داده می شود. (لطفا برای پیگیری های بعدی شماره سفارش را نگهداری نمایید)  
سفارش تلفنی  در ساعات اداری (8 تا 16)
با تماس با انتشارات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی (88384132 یا 88255942 الی 6 داخلی 359- آقای گرجی) کتاب(های) مورد نظر را سفارش دهید.
کتاب به انتخاب شما از طریق پست پیشتاز و یا پیک (مخصوص مناطق 20 گانه تهران) ارسال خواهدشد و هزینه های ارسال بر اساس تعرفه محاسبه خواهد شد.

بر اساس پیش فاکتور ارسالی می توانید از یکی از روش های پرداخت زیر استفاده نمایید:
• مراجعه به بانك ملی وجه را به شماره حساب 2173649002008 (شعبه آرش مهر کد 235 به نام درآمد حاصل از فروش خدمات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی) واریز و با درج مشخصات سفارش آن را  به شماره نمابر 88384132 ارسال نمایند
• با انتخاب گزینه پرداخت نقدی در محل تحویل کتاب ( مخصوص مناطق بیستگانه تهران) مبلغ سفارش را در محل مورد نظر خود و پس از دریافت کتاب به پیک تحویل دهید
مراجعه حضوری
برای خرید کتاب می توانید در ساعات اداری (8 تا 16) به آدرس زیر مراجعه و کتاب مورد نظر را انتخاب نمایید.
بزرگراه شهید شیخ فضل ا... نوری،  روبروی فاز 2 شهرك فرهنگیان، خیابان نارگل، خیابان شهید علی مروی، خیابان حكمت- اداره انتشارات و چاپ آقای گرجی
توضیحات :
توجه:  لازم به ذکر است کلیه هزینه های آماده سازی، بسته بندی و ارسال کتاب های خریداری شده بر عهده خریدار محترم می باشد. 
هزینه پیک تهران برای خریداران محترم از وب سایت براساس تعرفه مصوب بیرون از مرکز در نظر گرفته شده است.
هزینه ارسال به شهرستان بر اساس وزن کتاب های خریداری شده و آدرس ارسال (بر اساس تعرفه های پست پیشتاز)محاسبه می گردد.
زمان تحویل سفارشات داخل شهر تهران (پیک موتوری) همان روز کاری یا روز بعد و زمان تحویل سفارشات از طریق پست پیشتاز بین 3 تا 4 روز کاری است.